All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] match 17 Products.
10ml 2000mAh Essential Oil Nebulizing Diffuser PP PBT Car Ultrasonic Diffuser
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Material: | PP+PBT+Aluminum |
| Color: | Black/dark Green |
Rechargeable Battery Waterless Organic Aromas Diffuser PP PBT 10ml
| Material: | PP, PBT,Aluminum |
|---|---|
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
| Product Weight: | 340g |
PP PBT Aluminum Ultrasonic Aroma Diffuser 2000mAh
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Dimension L*W*H: | Φ68*108mm |
| Builtin Battery: | Yes |
1.5W PP PBT 10ml Portable Aroma Diffuser For Essential Oil
| Builtin Battery: | Yes |
|---|---|
| Dimension L*W*H: | Φ68*108mm |
| Refill Bottle: | 10ml |
10ML Waterless Essential Oil Nebulizer PP PBT For Car
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Material: | PP+PBT+Aluminum |
| Voltage: | DC 5V 1A |
Ultrasonic 1.5w Car Air Diffuser Waterless Essential Oil 2000mAh
| Color: | Black |
|---|---|
| Product Weight: | 340g |
| Voltage: | DC 5V 1A |
Waterless Car Ultrasonic Humidifier USB Rechargeable 2000mAh
| Color: | Dark Grey |
|---|---|
| Voltage: | DC 5V 1A |
| Product Weight: | 340g |
Ultrasonic 10ml Car Aroma Diffuser 1.5W For Air Aromatherapy
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Dimension L*W*H: | Φ68*108mm |
| Builtin Battery: | Yes |
DC5V 2000mAh Essential Oil Aroma Diffuser Car Aroma Diffuser PP PBT
| Color: | White, Red, Black, Pink, Purple, Green, Yellow |
|---|---|
| Intermittent Mode: | 15s On-165s Off, 30s On-150s Off, 60s On-120s Off |
| Voltage: | DC 5V 1A |
PP PBT Home Essential Oil Diffusers 10ml 2000mAh
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Material: | PP+PBT+Aluminum |
| Color: | Black/dark Green |

