All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ rechargeable waterless air diffuser ] match 42 Products.
1.5W Scent Oil Car Waterless Nebulizer PBT Aluminum Rechargeable
| Product Name: | Car Aroma Diffuser |
|---|---|
| Type: | Air Pump |
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
USB Rechargeable 2000mAh Essential Oil Nebulizer Waterless
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Working Currency: | 100mA |
| Built-in Lithium Battery: | 2000mAh |
Anhydrous Aroma 0.1ml/H Essential Oil Nebulizer 100mA Waterless
| Product Name: | Rechargeable Car Aroma Diffuser |
|---|---|
| Capacity: | 10-50ml |
| Type: | Air Pump |
PP PBT Waterless Aroma Nebulizer Rechargeable Battery DC5V
| Product Name: | USB Car Diffuser |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Product Weight: | 340g |
Waterless Aromatherapy Essential Oil Nebulizing Diffuser 2000mAh Home Scent Machine
| Color: | White |
|---|---|
| Product Weight: | 260g |
| Voltage: | DC 5V 1A |
Rechargeable Battery Waterless Organic Aromas Diffuser PP PBT 10ml
| Material: | PP, PBT,Aluminum |
|---|---|
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
| Product Weight: | 340g |
1.5w 20ml Waterless Essential Oil Nebulizer Aluminum Alloy
| Product Weight: | 340g |
|---|---|
| Maxing Working Time: | 80 Hours |
| Color: | Silver |
Rechargeable Battery PBT Aroma Waterless Nebulizer Air Pump 1.5w
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Maxing Working Time: | 80 Hours |
| Material: | PP, PBT |
Aromatherapy USB Waterless Diffuser Nebulizer 2000mAh
| Built-in Lithium Battery: | 2000mAh |
|---|---|
| Power: | 1.5w |
| Applicable Area: | 20-80 Sqm |
2000mAh Waterless Car Essential Oil Diffuser Rechargeable
| Product Weight: | 340g |
|---|---|
| Voltage: | DC 5V 1A |
| Built-in Lithium Battery: | 2000mAh |

