All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ rechargeable waterless air diffuser ] match 42 Products.
DC 5V Essential Oil Diffuser PP PBT Rechargeable Waterless
| Refill Bottle: | 10ml |
|---|---|
| Oil Consumption: | 0.1ml/hour |
| Type: | Air Pump |
Anhydrous Rechargeable Waterless Aroma Diffuser 100sqm
| Noise: | Less Than 30dB |
|---|---|
| Applicable Area: | 50-100sqm |
| Warranty: | 1 Year |
10ml Rechargeable Waterless Oil Aromatherapy Diffuser 2000mAh
| Type: | Air Pump |
|---|---|
| Working Currency: | 100mA |
| Color: | White |
USB Car Waterless Nebulizer Diffuser 2000mAh Waterless
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Car, Office, Home, Yoga Spa Living Room Bathroom Hotel Bar Ktv |
| Product Weight: | 340g |
Car Essential Oil Waterless Aromatherapy Diffuser Battery Operated
| Maxing Working Time: | 80 Hours |
|---|---|
| Material: | PP, PBT |
| Type: | Air Pump |
USB 100mA Essential Oil Aroma Diffuser Waterless Nebulizing Air Diffuser
| Refill Bottle: | 10ml |
|---|---|
| Oil Consumption: | 0.1ml/hour |
| Type: | Air Pump |
Car Nebulizer 80sqm Portable Aroma Diffuser Rechargeable
| Product Name: | Car Nebulizer |
|---|---|
| Warranty: | 24 Months |
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
Ultrasonic 1.5w Car Air Diffuser Waterless Essential Oil 2000mAh
| Color: | Black |
|---|---|
| Product Weight: | 340g |
| Voltage: | DC 5V 1A |
Washable Nozzle Waterless Aroma Diffuser PP Aluminum
| Maxing Working Time: | 250 Hours |
|---|---|
| Material: | PP, Aluminum |
| Noise: | Less Than 30dB |
Wireless Fragrance 80sqm Waterless Car Air Diffuser 1.5w
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Maxing Working Time: | 80 Hours |
| Application: | Car, Hotel, Household |

