All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ wall mounted home scent diffuser ] match 92 Products.
Plastic Essential Oil Diffuser with Low Noise 32dba and Wide Coverage of 500cbm
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
400ml White Plastic Aromatherapy Diffusers for Bathroom Lightweight and Low Noise Level
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Voltage: | 12V1A |
500 Cubic Meters Coverage White Aroma Diffuser Advanced Technology 30*22.5*10cm Product Dimensions
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Product Size: | 30*22.5*10( Cm) |
400ml Aromatherapy Diffusers with Max Oil Consumption of 1.5 Ml / H ± 5% 20.2*8*15.5 Cm Product Size
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Home Hotel Office Aromatherapy Oil Diffuser with Metal Casing and Noise Level 40dBa
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser with Fan Maximum Coverage Area 5000m3
| Power: | 8W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000m³,2000㎡,20000sqft |
1000 Cbm Automatic scented Quiet air freshener machine for home , Computer Control
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |
Small Area Aroma coffee scented air freshener with Aluminum and quiet working and strong mist
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |
110V Automatic HVAC Scent System 300m2 Electric Air Freshener Dispenser
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power: | 18W |
| Noise: | <30dba |

