All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ low noise level aromatherapy diffusers ] match 31 Products.
Home Hotel Office Aromatherapy Oil Diffuser with Metal Casing and Noise Level 40dBa
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
30ml/H Scent Air Machine For Aromatherapy Fragrance And Scent Diffusing
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
100ml Capacity Black Essential Oil Diffuser with Timer Settings 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on and Appearance Color Black
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Essential Oil Assembly: | 1000ml |
Black Wall Mounted Diffuser Noise Below 35dBN Customizable Logo 65*15*14 Cm
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
Wall-mounted White Aroma Diffuser with Power Voltage 12V Super Silent Noise 32dba
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Essential Oil Assemblyl: | 500ml |
Black Essential Oil Diffuser With Advanced Technology, Covering An Area Of 2000cbm
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
500 Cubic Meters Coverage White Aroma Diffuser Advanced Technology 30*22.5*10cm Product Dimensions
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Product Size: | 30*22.5*10( Cm) |
Home Office Aromatherapy Air Fragrance Diffuser AC DC Power Supply
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
30min Spray Interval Small Aroma Diffuser for a Refreshing and Invigorating Space
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser 40dBa Noise and 2ml/hour Consumption for Maximum Coverage Area of 5000 Cubic Meters
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |

