All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ low noise level aromatherapy diffusers ] match 31 Products.
400ml White Plastic Aromatherapy Diffusers for Bathroom Lightweight and Low Noise Level
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Voltage: | 12V1A |
Low Noise 32dba Aroma Diffuser Essential Oil Advanced Technology for 500cbm Coverage
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Timer-equipped Scent Air Machine with Low Noise Level and Essential Oil Fragrance Type
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Home Aromatherapy Scent Air Machine Low Noise Small Oil Diffuser
| Remote Control: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Plastic Essential Oil Diffuser with Low Noise 32dba and Wide Coverage of 500cbm
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
1 ml/H Scent Diffuser Machine Low Noise Level 25dB 5 Groups Timer Setting
| Spray Volume: | 1ml/h |
|---|---|
| Working Time: | 5 Groups Timer Setting |
| Material: | Aluminum |
Wall Mounted Black Aromatherapy Diffuser Appearance Color Black/White
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
Smart Metal Housing Aromatherapy Oil Diffuser 300ml Plastic Bottle Low Noise Level 40dBa
| Power: | 8W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000m³,2000㎡,20000sqft |
15W Black Metal Aromatherapy Diffuser Fuel Consumption of 2 ml/hour for Personalized Scenting
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
Metal Desktop Black Diffuser with Ultra Silent Operation and Noise Level 32dba
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Material: | Metal |

