All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ odm fragrance aroma oil ] match 127 Products.
HVAC Duct 50W 4000ml 5000m3 Hotel Scent Machine Aluminum
| Model Number:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Power:: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Model Number: | MX-8022 |
|---|---|
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power: | 50W |
| Noise Level: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Model Number: | MX-8022 |
|---|---|
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power Consumption: | 50W |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Model Number: | MX-802 |
|---|---|
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 50W |
Rechargeable Anhydrous Scent Air Machine Dual Nozzle 50sqm PP Aluminum
| Maximum Endurance: | About 250H/60 Days |
|---|---|
| Duration Of Charging: | About 6.5H |
| Noise: | Less Than 30dB |
Refillable HVAC Scent Diffuser No Ultrasonic Wall Mounted 1200m3 15W
| Power (W): | 15W |
|---|---|
| Voltage (V): | 12V |
| Application: | Commercial |
Anhydrous Rechargeable Air Scent Diffuser 4000mAh Dual Nozzle 100sqm
| Noise: | Less Than 30dB |
|---|---|
| Applicable Area: | 50-100sqm |
| Warranty: | 1 Year |
Washable Dual Nozzle Scent Air Machine Rechargeable Anhydrous 250H 100sqm
| Type: | Air Pump |
|---|---|
| Capacity: | 10-50ml |
| Maxing Working Time: | 250 Hours |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Model Number: | MX-802 |
|---|---|
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 50W |

