All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ wall mounted aromatherapy diffuser ] match 58 Products.
Customized silent Aromatherapy Diffusers HVAC installed for shops
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Capacity: | > 200 ML (>6.76oz) |
|---|---|
| Power: | 8W |
| Voltage: | 12V |
400ml Aromatherapy Diffusers with Max Oil Consumption of 1.5 Ml / H ± 5% 20.2*8*15.5 Cm Product Size
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
15W Black Metal Aromatherapy Diffuser Fuel Consumption of 2 ml/hour for Personalized Scenting
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
150Ml Metal Mini Aromatherapy Diffusers With Longlife Air Pump , scent diffuser machine
| Power Source:: | Electrical |
|---|---|
| Oil Capacity:: | 150ml |
| Voltage (V):: | 12 |
Customized Metal Hotel Aroma Scent Air Machine 500 Square Meter Wall Mounted White
| Type: | Cool-Mist Impeller Humidifier, Essential Oil Diffuser |
|---|---|
| Installation: | CENTRAL, Desktop,wall-mountable |
| Material: | Aluminum+Metal |
Silent Long Lasting Pump Aromatherapy Oil Diffuser Machine HVAC Installed
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |
Wall Mounted HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| Name: | Spa Aromatherapy Diffuser |
|---|---|
| Material:: | Metal |
| Color:: | Black / White |

