All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ wall mounted aromatherapy diffuser ] match 58 Products.
Round shape Silver air freshener electric diffuser with UL adaptor , air scent machine
| Voltage:: | DC12V |
|---|---|
| Power:: | 6W |
| Color:: | Black/Silver |
5000cbm Popular selling high class aromatherapy oil diffusers with 4L oil bottles
| Material:: | Aluminum |
|---|---|
| Color:: | Black / Silver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Convenient Timer Settings Aroma Essential Oil Diffuser with 12V1A Voltage for 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on and Performance
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400ml Aromatherapy Essential Oil Diffuser The Perfect Addition to Your Tranquil Space Mist Modes Continuous/Intermittent
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Low Noise 32dba Aroma Diffuser Essential Oil Advanced Technology for 500cbm Coverage
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Plastic Essential Oil Diffuser with Low Noise 32dba and Wide Coverage of 500cbm
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
100ml Capacity Black Essential Oil Diffuser with Timer Settings 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on and Appearance Color Black
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Essential Oil Assembly: | 1000ml |
Metal Desktop Black Diffuser with Ultra Silent Operation and Noise Level 32dba
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Material: | Metal |
Black Essential Oil Diffuser With Advanced Technology, Covering An Area Of 2000cbm
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
500 Cubic Meters Coverage White Aroma Diffuser Advanced Technology 30*22.5*10cm Product Dimensions
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Product Size: | 30*22.5*10( Cm) |

