All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ wall mounted aromatherapy diffuser ] match 59 Products.
500cbm Coverage Aromatherapy Diffusers with Wall Mounted Installation and Less Than 35dB Noise Level
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser , Simple And Hassle-free Aromatherapy Diffuser 20.2*8*15.5 Cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
Wall Mounted Black Aromatherapy Diffuser Appearance Color Black/White
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
Wall-mounted White Aroma Diffuser with Power Voltage 12V Super Silent Noise 32dba
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Essential Oil Assemblyl: | 500ml |
Wall Mounted Home Scent Diffuser 0.5 Pounds 500cbm Coverage and Less Than 35dB Noise Level for a Relaxing Atmosphere
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Plastic Aromatherapy Diffusers 0.5 Pounds Oil Bottle 400ml For Aromatherapy In Bedroom Or Living Room
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
400ml White Plastic Aromatherapy Diffusers for Bathroom Lightweight and Low Noise Level
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Voltage: | 12V1A |
Black Wall Mounted Diffuser Noise Below 35dBN Customizable Logo 65*15*14 Cm
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 65*15*14( Cm) |
Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser Portable Essential Oil Diffuser Size 21*16*7.5 cm Black/White
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
400ml Essential Oil Diffuser Scent Range 500 cubic meters Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser Noise 32dba
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |

