All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ wall mounted aromatherapy diffuser ] match 58 Products.
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser with Fan Maximum Coverage Area 5000m3
| Power: | 8W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000m³,2000㎡,20000sqft |
Create a Refreshing Atmosphere with Our Commercial Scent Diffuser 12V 1A Voltage and 32dba Noise
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser 40dBa Noise and 2ml/hour Consumption for Maximum Coverage Area of 5000 Cubic Meters
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
Home Hotel Office Aromatherapy Oil Diffuser with Metal Casing and Noise Level 40dBa
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
High Coverage 500 Ml Aroma Diffuser In Metal Casing Design For Black/White Customizable Option
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
Electric Cool Mist Air Aroma Diffuser Metal Waterless Aroma Fragrance Machine
| Oil Consumption: | 3ml/Hour |
|---|---|
| Sound Volume: | < 25dba |
| Capacity (Cfm): | 600cbm |
50W HVAC Scent System 12 X 8 X 4 Inch Timer Setting For Home Office Use
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
110V Automatic HVAC Scent System 300m2 Electric Air Freshener Dispenser
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power: | 18W |
| Noise: | <30dba |
Stainless steel atomizer Automatic Fragrance Diffuser / Scent Air Machine for Home
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |
Engineered electric 1000cbm essential oils diffuser machine with noise free and strong power
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Power:: | 18W |
| Noise:: | <30dba |

