All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ 12v white aroma diffuser ] match 70 Products.
Timer-Enabled White Scent Air Machine with Low Noise Level and Efficiency
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser with Fan Maximum Coverage Area 5000m3
| Power: | 8W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000m³,2000㎡,20000sqft |
Home Hotel Office Aromatherapy Oil Diffuser with Metal Casing and Noise Level 40dBa
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
Wall Mounted Aroma Machine with 300CBM Coverage and Silent Operation for Essential Oil Diffuser
| Capacity: | 250ml |
|---|---|
| Noise Level: | < 36 DB |
| Power: | 5W |
Intelligent Aromatherapy Oil Diffuser 40dBa Noise and 2ml/hour Consumption for Maximum Coverage Area of 5000 Cubic Meters
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
Bathroom 8W 150ml Portable Plastic Scent Diffuser 1.0ml/h
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Black / White |
| Coverage: | 1000 Square Feet |
400ml Essential Oil Diffuser Scent Range 500 cubic meters Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser Noise 32dba
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser Portable Essential Oil Diffuser Size 21*16*7.5 cm Black/White
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Commercial HVAC Scent Diffuser 8W 12V Silent Operation 100-200ml
| Power: | 8W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 101-200ml |
150ml 8W 300cbm Air Diffusion Scent Diffuser For Odor Control
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Black / White |
| Coverage: | 1000 Square Feet |

