All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ 12v white aroma diffuser ] match 70 Products.
White Plastic 150ml PET Bottle 300m3 Electric Aromatherapy Diffuser with 12V adaptor
| Technology:: | Cold-air Diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
Portable Electrical Plastic Scent Air Machine With Weekday Selectable Bathroom Scent Diffuser
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Black / White |
| Installation: | Portable, Wall Mountable |
TWIN Pump Cold Air Diffusion Metal Scent Air Machine 500ml For 200 Square Meter Area
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | White / Black |
| Installation: | WALL MOUNTABLE, Desktop |
WIFI 4G APP Control 150ml Capacity Silent Operation Scent Air Machine for Commercial and Hotel Use
| Capacity: | 150ml |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Power: | 5 W |
30ml/h Spray Volume frargance diffuser with 30min Spray Interval Superior Performance
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Phone App Control Home Scent Machine Wall Mounted Aroma Essential Oil Diffuser
| Noise: | <36db |
|---|---|
| Installation: | CENTRAL, Desktop,wall-mountable |
| Material: | Aluminum+Metal |
Electric 12v 2a Private Aluminum Commercial Scent Machine With Powerful Fan
| Material:: | Metal |
|---|---|
| Color:: | Black |
| Voltage:: | 12V2a |
0.1ml/h Scent Diffuser Machine DC12V 250ml Metal Aluminum Nozzle
| Power (W): | 5 |
|---|---|
| Voltage (V): | 12 |
| Warranty: | 1 Year |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Air Freshener Use: | Atomization |
|---|---|
| Dimension: | 163*50*125mm |
| Material: | Aluminum+Metal |
30ml/h Spray Volume Scent Air Machine with Essential Oil Fragrance and DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

