All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ 12v white aroma diffuser ] match 68 Products.
Wall-mounted White Aroma Diffuser with Power Voltage 12V Super Silent Noise 32dba
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Essential Oil Assemblyl: | 500ml |
500 Cubic Meters Coverage White Aroma Diffuser Advanced Technology 30*22.5*10cm Product Dimensions
| Appearance Color: | Black/White |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Product Size: | 30*22.5*10( Cm) |
High Coverage 500 Ml Aroma Diffuser In Metal Casing Design For Black/White Customizable Option
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
30min Spray Interval Small Aroma Diffuser for a Refreshing and Invigorating Space
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
150ml Bathroom use 12V Black Plastic wall mountable Air Aroma Diffuser
| Technology:: | Cold-air Diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
Wall Mounted Commercial Aroma Diffuser 8W 12V HVAC Scent System
| Power: | 8W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 100-200ml |
Wall Mounted Commercial Aroma Diffuser 8W 12V HVAC Scent System
| Power: | 8W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 101-200ml |
150ml Wall Mounted Commercial Aroma Diffuser Aluminum HVAC Scent System
| Power: | 8W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 150ml |
15W Silent Wall Mounted Commercial Aroma Diffuser 1200m3 Coverage
| Power: | 15W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 500ml |

