All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ 12v white aroma diffuser ] match 70 Products.
Desktop, floor standing optional oil diffuser, metal case, 500ml plastic bottle
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
Home Aromatherapy Scent Air Machine Low Noise Small Oil Diffuser
| Remote Control: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
DC Power Remote Control Scent Air Machine White Color Small Size
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Wall mounted essential oil diffuser for small areas, metal casing
| Power: | 10W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 1500m³,500㎡,5000sqf |
Black 12V Hotel HVAC Scent Diffuser Machine with timer and 500ml refilled oil bottle
| Material:: | Metal |
|---|---|
| Color:: | Black / White |
| Voltage (V):: | 12V2A |
Portable 8W 300Cbm Plastic Scent Air Machine 12V1A
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Noise: | < 30dba |
| Coverage: | 1000 Square Feet |
100 square meters White Plastic 12V Commercial Scent Machine with Nidec Japan air pump for bathroom , hospital
| Air Pump:: | Nidec Japanese Brand |
|---|---|
| Installation:: | Portable / Wall Mounted |
| Oil Capacity:: | 150ml |
100m2 Coverage Plastic Scent Air Machine with 30min Spray Interval and Plastic Material
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
Remote Control Scent Air Machine with 100m2 Coverage and 30ml/h Spray Volume
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Office Bathroom Mini 150ml 300cbm Scent Air Machine
| Type: | Scent Air Machine |
|---|---|
| Color: | Black / White |
| Installation: | Portable, Wall Mountable |

