All Products
-
Scent Air Machine
-
Scent Diffuser Machine
-
Air Aroma Diffuser
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Essential Oil Diffusers
-
Aromatherapy Diffusers
-
Waterless Aroma Diffuser
-
Car Air Diffuser
-
Commercial Scent Machine
-
Automatic Fragrance Diffuser
-
Hotel Scent Machine
-
Large Area Scent Diffuser
-
Hvac Scent System
-
Scent Delivery System
-
Electric Perfume Diffuser
-
Home Scent Machine
-
MohammedVery good product! Exactly as described and fast shipping. It is silent and big mist. Very Professional scent diffuser manufacturer -
DianaVery good quality ! It is almost two years i am dealing with this seller ! A+ products ! On-time after service always!
Keywords [ 12v white aroma diffuser ] match 70 Products.
Plastic Essential Oil Diffuser with Low Noise 32dba and Wide Coverage of 500cbm
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Power Voltage: | 12V |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
250ml Commercial Essential Oil Diffuser Wall Mount HVAC Scent System
| Power: | 8W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 100-200ml |
Smart Metal Housing Aromatherapy Oil Diffuser 300ml Plastic Bottle Low Noise Level 40dBa
| Power: | 8W |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000m³,2000㎡,20000sqft |
15W Black Metal Aromatherapy Diffuser Fuel Consumption of 2 ml/hour for Personalized Scenting
| Power: | 15 Watts |
|---|---|
| Noise Level: | <40dBa |
| Maximum Coverage Area: | 5000 Cubic Meters, 1500 Square Meters, 15000 Square Feet |
35W HVAC Scent Diffuser for Commercial Spaces 2000m3 Coverage
| Power: | 35W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Capacity: | 0.5-2L |
12V Voltage Scent Machine with 100ml Fragrance Capacity ' Satisfaction
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
100ml Fragrance Capacity Scent Diffuser The Ultimate Aromatherapy Experience with 12V Voltage
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
5W 150ml 1000 square ft Aroma Air Diffuser For Scent Marketing
| Power Source:: | Electrical |
|---|---|
| Oil Capacity:: | 150ml |
| Voltage: | 12V |
30ml/H Scent Air Machine For Aromatherapy Fragrance And Scent Diffusing
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |

